fotograf ślubny kraków

Fotograf Ślubny Kraków

Są momenty których nie da się powtórzyć, dlatego realizację fotografii ślubnej warto powierzyć doświadczonemu fotografowi. Dobry fotograf ślubny kraków w naszym rozumieniu to osoba która posiada wiedzę z dziedziny fotografii, potrafi ją zastosować w praktyce, ma dodatkowo refleks, wyczucie kompozycji i zmysł estetyczny.

Dodatkowo dba on o dobrą atmosferę współpracy, która przekłada się na dobre zdjęcia.
Czy zdjęcia naszego fotografa są dobre? - Ocenę pozostawiamy Państwu.

Usługi fotografii ślubnej w Studio MiMa świadczą jedynie fotografowie z odpowiednim doświadczeniem i atrakcyjnym portfolio.
Nie oczekujemy zdjęć jedynie poprawnych - poprzeczkę stawiamy znacznie wyżej. Chcemy aby zdjęcia które dla Państwa wykonujemy przekazywały prawdziwe emocje.
Fotograf ma za zadanie uchwycić najważniejsze momenty ceremonii ślubnej oraz wesela a także zauważyć i uwiecznić ulotne szczegóły.


 

Plener Ślubny

Dbamy o to aby sesje zdjęciowe odbywały się sprawnie i w przyjemnej atmosferze. Mamy wiele własnych propozycji ale jednocześnie jesteśmy otwarci na Państwa sugestie.

Sesje plenerowe obsługiwane są zazwyczaj przez dwie osoby: fotografa oraz osobę odpowiedzialną za aranżację ujęć oraz dbanie o ich spójność.

fotograf ślubny kraków

 


 

fotograf ślubny kraków

Wyposażenie fotografa

Inwestujemy w sprzęt najwyższej klasy. Oczywiście sam sprzęt nie daje gwarancji wykonania dobrych zdjęć ale z pewnością stwarza taką możliwość.

Sprzęt fotograficzny którego używamy charakteryzuje się wysoką bezawaryjnością. Dodatkowo dysponujemy duplikatem sprzętowym pełnej konfiguracji w razie awarii pierwszego zestawu.


 

Etykieta fotografa ślubnego

Naszych pracowników obowiązuje dyskrecja. W czasie reportażu angażują oni Państwa uwagę jedynie gdy jest to konieczne.

Każdy z nich ma uprawnienia do obsługi uroczystości kościelnych.

Każdy z naszych pracowników ma własny środek transportu którym się posługuje w trakcie realizacji usługi.

fotograf ślubny kraków

 

Galerie fotograficzne

Przykładowe realizacje fotograficzne.

Reportaż

Plener

Albumy i fotoksiążki